AGMH035N10A
MFR.Part #
AGMH035N10A
JLCPCB Part #
C5447826
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.38nF 100V 104W 112A 27pF 3.6mΩ@10V 3.95nF 3V 67.2nC@10V PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS