AGMH022N10H
Extended
Manufacturer
AGM-Semi
MFR.Part #
AGMH022N10H
JLCPCB Part #
C7509653
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 11.5nF 158nC@10V 2.2mΩ@10V 2.5V 220A 300W 75pF TO-263 MOSFETs ROHS