AGM40P26S
MFR.Part #
AGM40P26S
JLCPCB Part #
C5464782
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.1nF@20V 1.6V@250uA 100pF@20V 16nC@10V 2.5W 32mΩ@10V 40V 6A SOP-8 MOSFETs ROHS