AGM40P25AP
MFR.Part #
AGM40P25AP
JLCPCB Part #
C22386133
Package
PDFN3.3x3.3-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.021nF 19.3nC@10V 19A 2.2V 34W 36mΩ@10V 40V 48.6pF 63.6pF P-Channel PDFN3.3x3.3-8 MOSFETs ROHS