AGM40P13S
MFR.Part #
AGM40P13S
JLCPCB Part #
C5340106
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.7V@250uA 13mΩ@10V 150pF 2.05nF 360pF 3W 40V 45nC@10V 8A SOP-8 MOSFETs ROHS