AGM30P85D
MFR.Part #
AGM30P85D
JLCPCB Part #
C5464776
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.6V@250uA 120A 2.35nF 288pF 30V 375pF 4.9mΩ@10V 40nC@10V 62W TO-252 MOSFETs ROHS