AGM30P25MBP
MFR.Part #
AGM30P25MBP
JLCPCB Part #
C7509642
Package
PDFN-8(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V 14nC@10V 20mΩ@10V 28W 30V 652pF 85.7pF 8A 95pF P-Channel PDFN-8(3.3x3.3) MOSFETs ROHS