AGM30P20M
MFR.Part #
AGM30P20M
JLCPCB Part #
C22386135
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 11A 121pF 135pF 2 P-Channel 2.2V 20nC@10V 21mΩ@10V 30V 3W 924pF P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS