AGM14N10D
MFR.Part #
AGM14N10D
JLCPCB Part #
C5447815
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.09nF 1.6V 100V 12mΩ@10V 30.5nC@10V 470pF 50A 60pF 68W TO-252 MOSFETs ROHS