AGM12N10MNA
MFR.Part #
AGM12N10MNA
JLCPCB Part #
C22399939
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1.191nF 1.6V 100V 11mΩ@10V 188pF 2 N-Channel 21.8nC@10V 35pF 55A 96W PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS