AGM12N10A
MFR.Part #
AGM12N10A
JLCPCB Part #
C5464768
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.08nF 1.8V 100V 22nC@10V 460pF 55A 83W 9.3mΩ@10V 9pF PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS