T0603HI0750TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
T0603HI0750TM
JLCPCB Part #
C311067
Package
0603
Description
-50℃~+90℃ 0.036 0.81mm 1.6mm 13A 65V 750mA Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS