T0603FF3500TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
T0603FF3500TM
JLCPCB Part #
C311063
Package
0603
Description
-50℃~+90℃ 0.49 0.81mm 1.6mm 3.5A 35A 35V Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS