MF2410F1.250TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
MF2410F1.250TM
JLCPCB Part #
C311077
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 100A 2.16mm 2.5mm 250V 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS