F1206SB5000V032TM
MFR.Part #
F1206SB5000V032TM
JLCPCB Part #
C311004
Description
-55℃~+150℃ 1.6mm 3.2mm 32V 5.3 50A 5A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS