F1206HA10V024TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
F1206HA10V024TM
JLCPCB Part #
C310985
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 0.97mm 1.6mm 100A 10A 24V 3.2mm 9 Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS