F0603SB1500V032TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
F0603SB1500V032TM
JLCPCB Part #
C310944
Description
-55℃~+150℃ 0.18 0.8mm 1.5A 1.6mm 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS