F0603HI3500V032TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
F0603HI3500V032TM
JLCPCB Part #
C310938
Description
-55℃~+150℃ 0.8mm 0.8mm 1.1 1.6mm 3.5A 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS