F0603HI2000V032T
MFR.Part #
F0603HI2000V032T
JLCPCB Part #
C96551
Description
-55℃~+125℃ 0.24 0.8mm 0.8mm 1.6mm 2A 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS