F0603HI1000V032T
MFR.Part #
F0603HI1000V032T
JLCPCB Part #
C96549
Description
-55℃~+125℃ 0.08 0.8mm 1.6mm 1A 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS