F0603FA2000V032T
MFR.Part #
F0603FA2000V032T
JLCPCB Part #
C96542
Description
-55℃~+125℃ 0.06 0.8mm 1.6mm 2A 32V 35A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS