F0603FA1500V063T
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
F0603FA1500V063T
JLCPCB Part #
C125911
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.5A 1.6mm 35A 63V Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS