S-T111B35MC-OGUTFG
MFR.Part #
S-T111B35MC-OGUTFG
JLCPCB Part #
C5745824
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 290mV@(100mA) 3.5V 6.5V 80dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS