S-T111B25MC-OGKTFU
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-T111B25MC-OGKTFU
JLCPCB Part #
C5745815
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 150mA 2.5V 200mV@(100mA) 5.5V 80dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS