S-T111B17MC-OGCTFG
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-T111B17MC-OGCTFG
JLCPCB Part #
C6288795
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.7V 150mA 470mV@(100mA) 6.5V 80dB@(1kHz) 90uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS