S-85V1AB22-I6T1U
MFR.Part #
S-85V1AB22-I6T1U
JLCPCB Part #
C19761385
Package
SNT-6A
Description
-40℃~+85℃ 1 1MHz 2.2V~5.5V Buck Buck Yes SNT-6A DC-DC Converters ROHS