S-85S1PD26-I8T1U
MFR.Part #
S-85S1PD26-I8T1U
JLCPCB Part #
C2072284
Description
-40℃~+85℃ 1 1MHz 2.2V~5.5V 2.6V 200mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SNT-8A DC-DC Converters ROHS