S-85S1PD19-I8T1U
MFR.Part #
S-85S1PD19-I8T1U
JLCPCB Part #
C7308845
Package
SNT-8A
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.9V 1MHz 2.2V~5.5V 200mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SNT-8A DC-DC Converters ROHS