S-85S1PC21-I8T1U
MFR.Part #
S-85S1PC21-I8T1U
JLCPCB Part #
C2072334
Package
SNT-8A
Description
-40℃~+85℃ 1 1MHz 2.1V 2.2V~5.5V 200mA Buck Buck Built-in Yes SNT-8A DC-DC Converters ROHS