S-85S1AB24-I6T1U
MFR.Part #
S-85S1AB24-I6T1U
JLCPCB Part #
C3192275
Package
SNT-6A
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1MHz 2.2V~5.5V 2.4V 200mA Buck Buck Built-in Yes SNT-6A DC-DC Converters ROHS