S-85S1AB22-I6T1U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-85S1AB22-I6T1U
JLCPCB Part #
C2070876
Package
SNT-6A
Description
-40℃~+85℃ 1 1MHz 2.2V 2.2V~5.5V 200mA 260nA Buck Buck Built-in Fixed Yes SNT-6A DC-DC Converters ROHS