S-8521A25MC-AXKT2G
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-8521A25MC-AXKT2G
JLCPCB Part #
C6671461
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 180kHz 2.5V~10V Buck Buck No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS