S-8520E25MC-BJKT2G
MFR.Part #
S-8520E25MC-BJKT2G
JLCPCB Part #
C7308808
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.5V~10V 300kHz Buck Buck External No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS