S-8520B25MC-ARKT2U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-8520B25MC-ARKT2U
JLCPCB Part #
C2658239
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 180kHz 2.5V~16V Buck Buck External No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS