S-8354J15MC-JYAT2G
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-8354J15MC-JYAT2G
JLCPCB Part #
C5880603
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.5V 250kHz 300mA 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS