S-8354A50MC-JRJT2U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-8354A50MC-JRJT2U
JLCPCB Part #
C2072240
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 50kHz 5V 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS