S-8354A38MC-JQXT2G
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-8354A38MC-JQXT2G
JLCPCB Part #
C7354552
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3.8V 300mA 50kHz 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS