S-8353J25MC-IYKT2G
MFR.Part #
S-8353J25MC-IYKT2G
JLCPCB Part #
C5745678
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.5V 250kHz 300mA 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS