S-8353A55MC-IROT2G
MFR.Part #
S-8353A55MC-IROT2G
JLCPCB Part #
C7308738
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 300mA 5.5V 50kHz 900mV~10V Boost Boost Built-in No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS