S-8353A50UA-IRJT2U
MFR.Part #
S-8353A50UA-IRJT2U
JLCPCB Part #
C5880587
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 300mA 50kHz 5V 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-89-3 DC-DC Converters ROHS