S-8353A50MC-IRJT2U
MFR.Part #
S-8353A50MC-IRJT2U
JLCPCB Part #
C2072187
Description
-40℃~+85℃ 1 50kHz 5V 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS