S-8351A28MC-J2NT2U
MFR.Part #
S-8351A28MC-J2NT2U
JLCPCB Part #
C2072033
Description
-40℃~+85℃ 1 100kHz 10V 2.8V Boost Boost Built-in No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS