S-8351A25MC-J2KT2G
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-8351A25MC-J2KT2G
JLCPCB Part #
C6288673
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 100kHz 2.5V 300mA 900mV~10V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS