S-818A57AMC-BHLT2G
MFR.Part #
S-818A57AMC-BHLT2G
JLCPCB Part #
C3751263
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 200mV@(60mA) 300mA 40uA 45dB@(100Hz) 5.7V Enable Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS