S-818A33AUC-BGNT2U
MFR.Part #
S-818A33AUC-BGNT2U
JLCPCB Part #
C3750162
Package
SOT-89-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 200mA 3.3V 300mV@(60mA) 40uA 45dB@(100Hz) Enable Fixed Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS