S-818A32AUC-BGMT2G
MFR.Part #
S-818A32AUC-BGMT2G
JLCPCB Part #
C5881286
Package
SOT-89-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 200mA 3.2V 40uA 45dB@(100Hz) Enable Fixed Positive SOT-89-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS