S-818A29AMC-BGJT2G
MFR.Part #
S-818A29AMC-BGJT2G
JLCPCB Part #
C5745413
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 150mA 2.9V 40uA 45dB@(100Hz) 610mV@(60mA) Enable Fixed Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS