S-817B54AY-B2-U
MFR.Part #
S-817B54AY-B2-U
JLCPCB Part #
C7355177
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2uA 10V 160mV@(10mA) 5.4V 75mA Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS