S-817B51AY-B2-U
MFR.Part #
S-817B51AY-B2-U
JLCPCB Part #
C5745404
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5uA 250mV@(10mA) 5.1V 75mA Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS