S-817B45AY-Z2-U
MFR.Part #
S-817B45AY-Z2-U
JLCPCB Part #
C3747037
Package
TO-92
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 2.5uA 270mV@(10mA) 4.5V 65mA Fixed Positive TO-92 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS